KATEŘINA CHYTRA

REFERENCE

ANEB CO ŘÍKAJÍ MÉ KLIENTKY

 

 
KATEŘINA CHYTRA

REFERENCE

ANEB CO ŘÍKAJÍ MÉ KLIENTKY

 

 

CO O SPOLUPRÁCI
říkají mé klientky?

CO O SPOLUPRÁCI
říkají mé klientky?

Objednat se ke Katce na terapii bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat. Katka je skvělá terapeutka, která přesně ví, na co se zeptat, co rozebrat do hloubky, aby pomohla odkrýt a uzdravit bolavá místa v duši. Nedařil se mi nastavit vnitřní klid a pocit spokojenosti, po kterém jsem toužila. S Katkou se to povedlo velmi rychle a já během terapie zpracovala současné pocity, vztahy s blízkými a křivdy z dětství. Hned po terapii jsem se cítila uvolněná, veselá a plná energie, což stále trvá a jsem za to vděčná. 

Markéta P.

Konzultace s Katkou pro mě byla zlomová. Pomohla mi porozumět, proč se často za něčím ženu a nedovolím si odpočívat a polevit tak, jak bych skutečně potřebovala. Už samotné pochopení mi přineslo velkou úlevu a víc chuti do věcí, protože přirozeně zesílil pocit “CHCI” místo “MUSÍM”. Přestávám se ve všem tolik angažovat :), ubrala jsem na tlaku a postupně ke mně začíná přicházet to, po čem jsem toužila. Kačenko, 1000ceré díky.

Iva Filipi

Profesionální koučka

Katka je úžasná terapeutka. Ani jsem zprvu nevěděla, co od terapie s ní mohu očekávat. Katka během chvilky našeho rozhovoru našla “jádro pudla”. A velmi jemně, citlivě a hlavně efektivně mně provedla vizualizací, kde jsem šla do konfrontace s důvodem svého nastavení. Po setkání s ní jsem cítila úlevu. A s odstupem času  mohu říci, že se “věci” daly do pohybu.

Marie Riva

Zahradní designérka s přesahem, www.marieriva.cz

Kateřina je úžasně vnímavá, dokázala se na mě naladit tak, že naprosto chápala můj problém a já cítila, že mohu pokračovat hlouběji v jeho otevírání. Během jediného sezení jsme řešily komplexně hned několik rovin, což mi umožnilo rychlejší pochopení. Jako pohybová průvodkyně jsem zvyklá s lidmi pracovat fyzicky, a proto si u Chytré terapie, resp. u Kátina způsobu práce velmi vážím, že s klienty jde okamžitě do praxe – byl to naprosto úžasný zážitek, prožitek, zvědomení. Kati moc moc děkuji, za Tvůj přístup i pomoc, změny se dějí a je to úžasné.

Petra Shaked

Průvodkyně vědomým a uzdravujícím pohybem

Přemýšlím, čím začít a když si vás představím, první co mě napadá je, jak někdo tak fyzicky drobný a křehoučký dokáže věci tak obrovsky měnit. Přichází to nenápadně: příjemné popovídání na konzultacích a pár tipů, co zkusit dělat jinak zpočátku nepůsobí dojmem, že se něco radikálně mění. Jenže Vy dokážete velmi rychle a přesně “vyhmátnout” podstatu problému a všechny Vaše rady jsou cílené přesně, takže s odstupem čtyř měsíců vidím, že se toho v mé hlavě spoustu přetvořilo. Cítím se pohodlněji v jednání s ostatními lidmi a především se cítím daleko pohodlněji sama se sebou. Velikou úlevu mi přineslo i to, že jsme společně odhalily, proč mi některé věci ve vztahové oblasti nefungují, tak jak si přeji.  I když myslím, že jejich řešení asi bude ještě tvrdý oříšek, teď už alespoň nemusím trávit hodiny destruktivním přemýšlením nad tím, co všechno je se mnou asi špatně. Děkuji za otevření nové cesty, moc se těším, co mi přinese 🙂 Přeji Vám krásný nový rok a doufám, že se zase znovu setkáme. S pozdravem,

Aneta K.

Za pouchých pár minut jsem odvalila skutečný balvan​

Na schůzku jsem šla bez konkrétního očekávání. Zato s velkým tématem k otevření. Díky laskavému, ale velmi přesnému vedení jsem se podívala vlastním emocím přímo do očí. Je to velmi osvobozující pocit, pustit minulost a vytvořit tak prostor pro nové začátky. Za těch pouhých pár desítek minut jsem s pomocí Kačky odvalila skutečný balvan. I přes citlivost celého tématu mi moje zkušená průvodkyně vytvořila bezpečný prostor pro cokoliv, co bylo právě zapotřebí. Děkuju za skvělé vedení a zamíření přímo k jádru věci.

 

Lenka Sobková

farmaceutka a bylinkářka, www.lenkasobkova.cz

Pomenovala som si veci, ktoré som si sama neuvedomovala

Nečakane sa mi premietlo ťažké obdobie môjho blízkeho do môjho vlastného prežívania. Otvorilo to vo mne moje zranenia. Vedela som, že na to nechcem byť sama a ku Katke som cítila dôveru, tak som ju oslovila. Katka mi ukázala počas sedenia určité veci, ktoré som si sama neuvedomovala. A cez vizualizáciu som mala možnosť si z hĺbky srdca povedať, čo potrebujem. Nejaký čas po sedení som si zrazu len uvedomila, že už sa touto vecou nezaoberám a mám tak priestor na to, čomu chcem skutočne venovať svoju pozornosť.

Martina Stašová

mediátorka a průvodkyně k lepším vztahům, www.dobradohoda.sk

Podařilo se mi znovunapojit na svého syna a udržet harmonii v rodině

Kačku jsem vyhledala na základě toho, že jsem cítila selháváni v oblasti rodičovství, kdy po narození druhého syna jsem hledala cestu a znovunapojeni na prvního syna. Byla jsem ztracená sama v sobě a už po prvních hodinách sezení jsem věděla, že oslovit Kačku byla nejlepší volba a rozhodnutí. Tato Žena mně provedla silnými vizualizacemi, které mi dlouho rezonovaly v hlavě a postupně docházelo k úlevě. Ukázala mi nástroje, které jsem používala v těžších chvilkách pro znovunapojení a udržení harmonického vztahu v rodině.

Kačku můžu jen doporučit a kdo chce svůj problém řešit, oslovte ji! Je to krásná, milá, empaticka Žena, která Vám pomůže! (A ještě Vám po ní bude smutno, že terapie skončila).

Kači, díky moc za všechno!

Barbora Karbanová

Služby Katky jsem vyhledala ve 37. týdnu těhotenství. Bylo to jen pár dní poté, co mi bylo oznámeno, že miminko leží v poloze, která není příznivá pro spontánní porod. Hrozil mi tedy císařský řez a po domluvě s lékařem jsme se rozhodli počkat do 38. týdne. Pokud by se dítě neotočilo, přistoupilo by se k operaci. Z celé situace jsem byla šokovaná, vyděšená a vystrašená. První pomoc, která mě napadla, byla schůzka s Katkou. Věděla jsem, že po setkání s ní naleznu ztracenou stabilitu a vnitřní klid. Také jsem se potřebovala ponořit do důvěry, což se mi o samotě nedařilo. 

Katka mě nejdříve vyslechla a já jsem mohla pojmenovat všechny své obavy. Také jsem dostala prostor se vyplakat, což pro mě bylo velmi důležité. Společně jsme se dohodly na záměru našeho sezení. Záměrem bylo již zmíněné ponoření se důvěry a zachování klidu. Katka pak pracovala pomocí dotykové terapie (vnímala jsem to jako práci s energií), aroma masáže a působením hudby. Za dvě hodiny strávené s Katkou jsem se napojila na své dítě, zklidnila se a našla znovu pevnou půdu pod nohama.

Mimo působení Katky jsme s manželem vyzkoušeli ještě několik technik a dítě se nakonec v 38. týdnu těhotenství skutečně otočilo do polohy příznivé pro spontánní porod. A tak se i narodilo.

S velkým vděkem,

Hana Adamíková

Hezký den, Katko, prvně bych Vám chtěla moc poděkovat, že z týmu koučů jste si mě buď vybrala právě Vy nebo mi zrovna Vás někdo přidělil. Musím říct, že to byla ta nejlepší volba a chci Vám říct, jak se mi s Vámi dobře pracuje. Hodně důležitý pro mě je pocit bezpečí u Vás… Takže velké díky za vše, co pro mě se mnou děláte.

Adéla T.

Můj hněv se proměnil v sílu, která je mi k užitku

S Kateřinou jsem měla terapii ohledně mého vztahu s rodiči. Prostřednictvím meditace ​došlo k vzájemnému​ napojení a ​pr​ocítění, ​čeho​ si na nich vážím a co mě naučili. Napojení šlo jednoduše a měla jsem u toho během krátké chvíle velmi jasné vidění a vnímala jsem informace na podvědomé úrovni.  Zároveň jsme prošli moji emoci​ vzteku​, která je spíš mým strachem a hrozbou, kdy zase přijde. Katka m​i​ na ​zmíněnou emoci​​ dala úplně nový pohled a hlavně ​jsem procítila​, že emoce vzteku​ je​ vlastně zdrojem mé síly a posiluje m​ě​. Najednou se můj hněv proměnil v sílu, která je m​ně​ k užitku! V běžném životě jsem poté přirozeně​,​ když ​vztek přišle,​ použila ​techniku​ z terapie a s dětmi jsme si hráli na silného řvavého tygra a ne už na “naštvanou mámu”. Ka​tko​ děkuji​ a​ terapii​ doporučuji všem​,​ ​kdo​ se ch​cete​ individuálně napojit na svůj problém​ a chcete jej opravdu řešit.

Nikola Jirešová

lektorka jógy, tance, meditací, www.telo-mysl.cz

Jsem klidnější a nemám už pocity úzkosti

Milá Kateřino, původně jsem chtěla napsat, jak jste mi pomohla v mém problému, se kterým  jsem se na Vás obrátila… Ale díky Vám jde o mnohem silnější a hlubší výsledek. Otevřela jste mi nový svět, řekla bych, cestu ke štěstí… Zní to jako klišé, ale vím, jak moc jsem se změnila. Už nemluvím o tom, že jsem​ rozhodně klidnější a nemám pocity strachu nebo úzkosti… Co je však nejdůležitější je to, že jste mi pomohla rozpoznat předsudky a vzdát se jich (byly hluboce usazené někde v mém podvědomí), přetransformovat obraz, jaký jsem o sobě měla… Změnu cítím​ a  je to velmi příjemná změna! Ty vaše rady a praktiky… prostě jsem strašně moc vděčná a moc ráda, že jsem Vás poznala osobně a doufám, že to nebylo naposledy 🙂 Srdečně Vám přeji samé pozitivní věci a krásné dny naplněné štěstím a láskou.

Káťa

Vytratily se pocity nenávisti k vlastní osobě

Milá Katko, každý den na Vás s láskou a úctou vzpomínám. Tento rok pro mě byl moc těžký. Ale zároveň rozhodující a zlomový. Stačily 2 návštěvy u Vás a všechno se dalo do pohybu! První čtyři měsíce jsem trpěla depresemi, smutkem, strachem, ukřivděností, zlostí, beznadějí, únavou a vyčerpáním.  Musím se přiznat, že se mi nechtělo žít. PŮLKA ŽIVOTA ZA MNOU, DALŠÍ PŘEDE MNOU A JÁ VIDĚLA JEN TMU A VZDUCHOPRÁZDNO. V létě se mi podařila najít nová klidnější práce a odjela jsem do Prahy na školení. Hned jsem využila nabídky z Facebooku a přihlásila se k Vám 16.9. na workshop. A měla jsem možnost mluvit s Vámi. VY JSTE ANDĚL ! VY JSTE ÚŽASNÁ, SKVĚLÁ, BÁJEČNÁ! Po rozhovoru s Vámi mi svitlo. Začala jsem dělat, myslet a říkat si, co jste mi poradila. ZAČALA JSEM SE MÍT RÁDA! Nebylo to jednoduché a šlo to pomalu. Opravdu jsem si začala sama sebe víc vážit. Vytratily se pocity nenávisti k vlastní osobě, pocity marnosti,  najednou je mi dobře a cítím se fajn. 

Jana V.

Dobrý den Katko, chtěla bych Vám poděkovat za vaše vedení v počátku mého osobního rozvoje. Můj vztah s partnerem bohužel skončil definitivně, ale i přesto se cítím nabitá energií s nadšením do práce na sobě. A to hlavně díky Vám 🙂 Děkuji a mějte se hezky.

Alena K.

Kačí, moc děkuji za meditaci Hojnosti, teď jsem měla v klidu čas si ji projít celou. Přišla za mnou a letěla pryč. Umím přijímat a dávat, ale ne si ji ponechat a užít. Blok byl z historie – kdo má hojnost má moc a vliv. To jsem netušila, rozpouštěla jsem tuto myšlenku a uzemňovala svoji hojnost. Kudy proudí nejdříve nepřicházelo a pak mi řekla, že přes děti. Moc děkuji za tento prožitek s pozváním hojnosti do pyramidy. Měla jsem na to téma už hodně terapií, tohle mi sedlo zatím nejvíc. Možná je to i tím, že se posouvám a už jsem trochu otevřenější. Moc děkuji, ještě si zopakuji.

Nikola J.

No, Katko, bylo to opět velmi intenzivní. Jste vážně skvělá a vůbec jsem netušila, že tak krásně zpíváte a umíte hrát tak mysticky na buben. Teď sedím, a jen tak přemýšlím, jestli je to pravda, co mi v meditaci přišlo, nebo jestli mi z příprav na svatbu už hrabe. První, co mi proběhlo hlavou…co potřebuji udělat jako první skok, bylo vzít si Petra za muže. Asi proto, že se na svatbu těším, ale zároveň se i bojím. Mám strach, že ztratím vnitřní svobodu a že už to nebudu já, když se budu jinak jmenovat. Já vím, je to blbost, ale myšlankám člověk neporučí. Ale díky Vaší meditaci jsem se uklidnila a díky za to! Skvěle načasované.

Alena P.

Nemohla jsem se nabažit pocitu sebedůvěry

Dobrý den Katko, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za hodiny strávené s Vámi. Návštěvy u Vás pro mne byly velkým zážitkem. Sama sebe jsem kolikrát velmi překvapila, jak mi bylo za těžko o některých věcech mluvit. Nicméně ta uklidňující pohoda, která z Vás vyzařuje vše velmi ulehčovala a dodávala mi pocit důvěry. Musím říct, že zejména několik prvních hodin s vámi pro mne bylo velmi silných a náročných, ale pokaždé jsem od Vás odcházela jak vyměněná. Nemohla jsem se nabažit toho pocitu sebedůvěry, pohody a pozitivní energie. Všechno mi přišlo najednou úplně jasné. Jsou to asi 3 měsíce od té doby, co jsem u Vás byla poprvé a lidé mi sami od sebe začali říkat, že jsem najednou jinámnohem víc v klidu, v pohodě, vyrovnaná, a velmi pozitivní. Velmi mě překvapilo, jak to mé okolí vnímá a že to je asi znát. Přeji Vám mnoho úspěchů do budoucna a mnoho spokojených klientů.

Klára

Katko, chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi pomohla otevřít oči, zamyslet se nad svým dosavadním životem a odpovědět na otazníky v mé hlavě, které mne již dlouhou dobu trápily a komplikovaly mi každodenní život. Vaše charisma, pozitivní přístup a stálý úsměv na tváři mne vždy nabily energií a inspirovaly k odpoutání se od zažitých modelů v mé hlavě. Pomohla jste mi najít vlastní cestu, ujasnit si, co je pro mne v „mém“ životě důležité. Díky Vám jsem se posunula o velký krok vpřed v rozvoji sebe sama, podařilo se mi zlepšit vztahy se svým okolím, přijmout trápení z minulosti, být vyrovnanější a co hlavně – pomohla jste mi pochopit velkou pravdu, tj. „své okolí nezměníš, ale můžeš změnit sebe sama a pak se vše kolem, tak nějak vyjasní a zjednoduší“. Dnes mne už jen mrzí, že jsem se s Vámi nepotkala dříve, ale jak jste sama řekla: „vše má svůj čas a člověk k určitým věcem musí postupně dospět“. Ještě jednou děkuji za vše a přeji mnoho spokojených klientů!!

Kateřina V.

Život začíná být zase úžasný

Katko, moc Vám děkuji za krásné přání i za všechno ostatní. Díky Vám jsem se posunula úplně neuvěřitelně, na začátku mě ani nenapadlo, že by něco takového bylo možné. Díky Vám se mi otevřely nové dimenze a život začíná být zase úžasný. Moc děkuji. Jste nádherná bytost. Přeji Vám krásné Vánoce a úžasný nový rok plný splněných přání.

Šárka

Cítím se pohodlněji v jednání s ostatními lidmi a daleko pohodlněji sama se sebou

Přemýšlím, čím začít a když si vás představím, první co mě napadá je, jak někdo tak fyzicky drobný a křehoučký dokáže věci tak obrovsky měnit. Přichází to nenápadně: příjemné popovídání na konzultacích a pár tipů, co zkusit dělat jinak zpočátku nepůsobí dojmem, že se něco radikálně mění. Jenže Vy dokážete velmi rychle a přesně “vyhmátnout” podstatu problému a všechny Vaše rady jsou cílené přesně, takže s odstupem čtyř měsíců vidím, že se toho v mé hlavě spoustu přetvořilo. Cítím se pohodlněji v jednání s ostatními lidmi a především se cítím daleko pohodlněji sama se sebou. Velikou úlevu mi přineslo i to, že jsme společně odhalily, proč mi některé věci ve vztahové oblasti nefungují, tak jak si přeji.  I když myslím, že jejich řešení asi bude ještě tvrdý oříšek, teď už alespoň nemusím trávit hodiny destruktivním přemýšlením nad tím, co všechno je se mnou asi špatně. Děkuji za otevření nové cesty, moc se těším, co mi přinese 🙂 Přeji Vám krásný nový rok a doufám, že se zase znovu setkáme. S pozdravem,

Aneta K.

Milá Katko, na našich schůzkách jsem měla vždycky pocit, že mi rozumíte, nasloucháte a že máte pochopení pro můj problém. Působíte na mě jako spolehlivý a milý člověk. Oceňuji, že jste mě nikdy do ničeho netlačila a nechala mě, ať si přijdu na věci sama. Celkově se teď cítím mnohem líp. Naučila jste mě si dát více času a prostoru pro sama sebe a mít se zase ráda. Za to vám moc děkuji! Taky díky za tipy za výlety, knížky a webové stránky… Mějte se fajn, moc vás zdravím!

Jana P.

Dobré ráno Katko, chtěla bych Vám moc poděkovat za konzultace s Vámi. Pomohla jste mi se zorientovat v sobě samé a najít v nitru informace, které jsem dlouho hledala a přes všechen ten balast nenacházela.  Odkrytím postupných slupek, vidím věci jinak a přemýšlím o nich. Zkrátka můj život se začal ubírat lepším směrem. Vím, že na sobě stále musím pracovat, a už vím jak. Jediné, co mi chybí po návštěvách u Vás, je audio záznam. Ráda bych si některé nápady a názory poslechla znovu. Protože si nešlo vše co jste mi říkala zapamatovat. Moc ráda Vás někdy navštívím ke konzultaci. Mějte se krásně a pokračujte ve Vaší práci, která pomůže mnoha lidem, jako pomohla mně. Katko Děkuji.

Olina

Dobrý den, Katko, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší meditaci Posvátné partnerství, která pro mě byla neskutečně silná. Prožívala jsem to jako při celkové terapii, takže i na slzy došlo. Při vizualizaci vnitřní ženy a vnitřního muže jsem viděla, jak z jedné strany přichází hezký a urostlý, moderní muž, a z druhé strany se mi objevila žena s kloboukem. Když vešla, byla hezká, elegantní a čím víc se blížila k muži, tak byla slabší a čím dál víc zoufalejší. Když se setkali, tak ji musel muž podpírat, aby nespadla na zem, protože ona se nemohla udržet na nohou. Už při testu jsem si uvědomila, že mám v sobě silnějšího vnitřního muže, a jak jste řekla, který bojuje s mým mužem. A je pravda, že takový teď máme mezi sebou vztah s partnerem. Věčně připravena na “boj a útok”. Bylo to moc přínosné. Musím přiznat, že jsem se dřív bála se k Vám objednat na terapii, ale jsem za to teď vděčná. Díky, díky, díky,

Markéta

Terapeutická meditace od Káti je velmi komplexní oproti řízeným meditacím, kterými jsem doposud procházela. Příjemně mě překvapila předehra, která úplně zklidnila mysl a naladil tělo, až poté jsem si dala záměr meditace obohacený o pocit jako bych ho měla už splněný. Následně se plynule přešlo do meditace, kterou to neskončilo. Jako by meditací něco odešlo a začalo se rozmotávat klubko, na kterém nějakou dobu držel uzel a stále přichází krůčky, keté mě směřují na cestě. Káti klidný a příjemně laděný hlas mi celé setrvání při meditaci umocnil. Děkuji za nový meditační úhel pohledu.

Iva Smutková

zážitková pedagožka, lesobjevovani.cz


ZŮSTAŇME SPOLU V KONTAKTU


Pravidelnou inspiraci o vztazích přináším na Instagramu a Facebooku, přidej si mne.


KATEŘINA CHYTRA
podporuji ženy na jejich cestě za harmonickými vztahy

Copyright © 2023 Chytra terapie – webdesign by Veronika Lančaričová | Divi.


Copyright © 2023 Chytra terapie – webdesign by Veronika Lančaričová | Divi.

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít